Rolety zewnętrzne

doświadczenie

Ponad 15 lat
doświadczenia

wysoka jakość

Wysoka jakość
za rozsądną cenę

kompleksowa obsługa

Kompleksowa realizacja
od produktu do montażu

Systemy rolet zewnętrznych

 

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.

 

Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem.

 

Systemy natynkowe rolet zewnętrznych

 

Roleta w systemie 45°

Montowana jest we wnęce lub na elewacji budynku. Przeznaczona do stosowania w budynkach już istniejących i wykończonych, dzięki temu jest najczęściej wybieranym systemem. Roleta zwija się do widocznej skrzynki, która stanowi element dekoracyjny dopasowany kolorystycznie do barwy budynku. System zapewnia łatwy dostęp do pokrywy rewizyjnej, otwieranej na zewnątrz obiektu. Większość elementów tj. skrzynka, prowadnice, profil i listwa końcowa wykonanych jest z aluminium. Rolety natynkowe zapewniają ochronę przed czynnikami zewnętrznymi oraz razem z oknem stanowią dobrą izolację cieplną- w dużym stopniu obniżają koszty ogrzewania zimą, natomiast latem zmniejszają dopływ ciepła do pomieszczeń.

 

Roleta w systemie 1/2 koło

To system spełniający wysokie oczekiwania klientów poszukujących innych rozwiązań. Zaliczana do rodziny rolet adaptacyjnych. Jest to system w widocznej skrzynce półokrągłej 1/2 koło przeznaczony głównie do stosowania w istniejących budynkach z wykończoną elewacją. W każdym przypadku roleta zwija się do aluminiowej skrzynki, która stanowi element ozdobny, połączony i dobrany do kolorystyki obiektu. Zaletą tego systemu poza walorami estetycznymi jest to, że podczas opadów deszczu krople opadając na skrzynkę odbijają się od niej na zewnątrz nie brudząc elewacji jak w przypadku rolet natynkowych w systemie 45°.

 

Roleta w systemie 1/4 koło

Jest systemem spełniającym wysokie oczekiwania klientów poszukujących innych rozwiązań. Zaliczana do rodziny rolet adaptacyjnych. Jest to system w widocznej skrzynce ćwierćokrągłej 1/4 koło, przeznaczony głównie do stosowania w istniejących budynkach z wykończoną elewacją. Bardzo często montowany we wnękach okiennych. W każdym przypadku roleta zwija się do aluminiowej skrzynki, która stanowi element ozdobny, połączony i dobrany do kolorystyki budynku.

 

Rodzaje natynkowych rolet zewnetrznych

Systemy podtynkowych rolet zewnętrznych

 

Roleta w systemie PUTZ to system przystosowany pod zabudowę. Znajduje swoje zastosowanie głównie w nowym budownictwie oraz w obiektach już istniejących. Wymaga jednak odpowiedniego przygotowania wnęki oraz montażu przed wykończeniem elewacji.

 

Po otynkowaniu skrzynka roletowa jest niewidoczna, natomiast pokrywa rewizyjna i prowadnice mogą być dobrane kolorystycznie do stolarki okiennej. Dostęp do skrzynki znajduje się na zewnątrz budynku. Większość elementów tj. skrzynka, prowadnice, profil i listwa końcowa wykonanych jest z aluminium.

 

Rolety PUTZ zabezpieczają przed utratą ciepła oraz stanowią izolację akustyczną.

 

Systemy nadstawnych rolet zewnętrznych

 

System rolet nadstawnych z rewizją od spodu skrzynki ma wiele zastosowań, montowany jest razem z oknem. Rolety w tym systemie można stosować w nowym budownictwie oraz przy modernizacji budynków już istniejących.

 

Poprzez zastosowanie pokrywy rewizyjnej od spodu skrzynki istnieją w zależności od potrzeb różne sposoby zabudowy:

  • skrzynka niezabudowana,
  • zabudowana z zewnątrz,
  • zabudowana od wewnątrz,
  • zabudowana całkowicie.

 

Konstrukcja systemu rolet nadstawnych umożliwia uzyskanie optymalnej izolacji termicznej oraz akustycznej, których parametry zostały potwierdzone certyfikatami prestiżowego Instytutu IFT Rosenheim.

 

Skontaktuj się z nami
Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania

Konstanty Ślesicki

doradztwo techniczne
Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 perfectwindows.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.