Ogrody zimowe

doświadczenie

Ponad 15 lat
doświadczenia

wysoka jakość

Wysoka jakość
za rozsądną cenę

kompleksowa obsługa

Kompleksowa realizacja
od produktu do montażu

Systemy ogrodów zimowych

 

Ogrody zimowe występują w wariantach od nieizolowanych po konstrukcje przeszklone o wysokiej termoizolacyjności, pozwalają przy tym podkreślić estetykę Twojego domu różnego rodzaju wzorami z wykorzystaniem aluminium.

 

Harmonizujące z oknami, drzwiami i systemami przesuwnymi, ogrody zimowe są idealnym rozszerzeniem przestrzeni mieszkalnej, w której można cieszyć się przyrodą przez cały rok.

 

Produkty okienno drzwiowe Aliplast

Modułowa konstrukcja ogrodów zimowych

 

Od ogrodu zimowego z gładkim, prostym dachem jednospadowym po model wieloboczny w stylu eleganckiego pawilonu – dzięki łączeniu różnych elementów można stworzyć wiele konstrukcji o różnych kształtach. Podstawowe wymiary i nachylenia dachu można dostosowywać do indywidualnych wymogów klientów.

 

Ogrody zimowe są wykonywane na zamówienie z milimetrową dokładnością. W ofercie nie ma gotowych produktów o stałych wymiarach.

 

Nowoczesne ogrody zimowe - komfortowa przestrzeń mieszkalna

 

Przepełnione światłem ogrody zimowe tworzą komfortową przestrzeń do zamieszkania i odpoczynku o każdej porze roku, niezależnie od aury. Małe i duże ogrody zimowe Schüco to unikalne konstrukcje, które można kształtować zgodnie z własnymi oczekiwaniami i potrzebami.

 

Miejsce na ogród zimowy Schüco znajdzie się wszędzie – może być to wolna przestrzeń przed salonem, zadaszony taras lub wolne miejsce przed nowym budynkiem. Bez względu na rodzaj ogrodu – od niewielkiej zabudowy, po konstrukcje wielokondygnacyjne – rozwiązania Schüco gwarantują najwyższy komfort użytkowania oraz korzyści związane z efektownym poszerzeniem przestrzeni mieszkalnej.

 

Skontaktuj się z nami
Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania

Konstanty Ślesicki

doradztwo techniczne
Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 perfectwindows.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.